
Линейный LED светильник OEM 12В LN-12-6-50-4 6Вт 50см 4500К
135,70 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
- Нет в наличии
- Код: Б 22567
+380 (93) 253-75-25
Life- +380 (50) 974-58-48Vodafone
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Лінійний світильник на 12V є универсальним рішенням для освітлення поміщений від акумуляторної батареї 12V.
Алюмінієвий корпус забезпечує гарне охолодження для світлодіодів ,а матовий розсіювач дозволяє зберегти великий світловий потік.
Підключення: коричневий провід - до клеми <+>, блакитний - до клеми <->.
Також світильник може працювати від блоків живлення 220-12V.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Страна производитель | Китай |
| Тип освещения | Светильник |
| Цвет свечения | Белый |
| Користувацькi характеристики | |
| Габаритний розмір, мм | 500x15x8 |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Робоча напруга | DC 12 V |
| Температура світла | 4500 K |
| Пользовательские характеристики | |
| Класс защиты | IP20 |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Мощность | 6 W |
| Световой поток | 620 Lm |
| Тип рассеивателя | Матовий (Frosted) |
| Форма светильника | Лінійні |
Информация для заказа
- Цена: 135,70 ₴

