
RGB Светодиодная лента 12V OEM ST 5050-96, негерметичная, 5метров (Цена 3а 1 метр)
103,50 ₴/пог.м
Минимальный заказ — 5 пог.м
Минимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
- В наличии
- Только оптом
- Код: Б 22694
- +380 (50) 974-58-48Vodafone
Продається тільки кратно 5 метрам (котушками). Ціна вказана за 1 метр!
Дана стрічка уособлює собою нове покоління виробів класу «Стандарт». Завдяки збільшенню діодів до 96 штук на метр, отримали більш чітке та яскраве забарвлення. Завдяки нововведенням у технологічному процесі та застосуванню комплектуючих високої якості, ефективний світловий потік даної моделі у 2-2,5 рази вище, аніж у попередниць, та зменшили енергоспоживання.
Енергоспоживання стрічки становить 11 Вт/м, кількість діодів у одному метрі – 96шт., кути світіння – 120°. Термін служби стрічки оцінюється у 20 000 годин, а виробник дає гарантію на виріб 12 місяців.
На гнучкій платі знизу присутній спеціальний захисний шар, який запобігає потраплянню вологи та фізичним ушкодженням струмоведучих частин. Крім того, у цій стрічці відстані між усіма діодами однакові, завдяки чому проміжки між сегментами візуально невиразні. Виріб кріпиться за рахунок професійного скотча 3М, шар якого у 2 рази більше, аніж у попередніх моделей та аналогів, а адгезивна здатність помітно вище. Стрічка поставляється у стильній брендовій упаковці, яка підкреслює якість виробу.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет свечения | RGB (разноцветный) |
| Состояние | Новое |
| Тип освещения | Светодиодная лента |
| Мощность | 11 Вт |
| Количество светодиодов | 96 шт |
| Тип светодиодов | SMD5050 |
| Напряжение | 12 В |
| Степень защиты, IP | IP20 |
| Количество метров в бабине | 5 м |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Угол свечения | 120 град. |
| Ширина | 10 мм |
| Высота | 2 мм |
| Светодиодов шт/м | 96 |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | 10х2 мм |
| Робоча напруга | DC 12 V |
| Класс защиты | IP20 |
- Цена: 103,50 ₴/пог.м
- Минимальный заказ: 5 пог.м




