3D Ночник "Пёс Патрон 3" від 3DTOYSLAMP
Опис товару: 3D нічник "Пёс Патрон 3" торгової марки 3DTOYSLAMP з ефектом тривимірного зображення стане чудовим доповненням будь-якого інтер'єру. Цей унікальний нічник забезпечує комфортне освітлення та дарує приємну атмосферу, створюючи магічний світ у вашому домі.
Переваги та особливості:
-
Просте управління: Зміна кольору освітлення здійснюється натисканням кнопки на корпусі або за допомогою пульта дистанційного керування. Є режим автоматичної зміни кольорів та можливість регулювання яскравості підсвітки нічника.
-
Безпека: Лампа не нагрівається та не має запаху, що робить її абсолютно безпечною для дітей.
-
Робота від батарейок і мережі: 3D світильник "Пёс Патрон 3" може працювати від мережі, комп'ютера або power-банка, а також від батарейок (мікропальчикові 3 шт, йдуть у комплекті).
Управління з допомогою пульта:
- Включення/виключення: Направте пульт в сторону бази. Натисніть ON для включення, OFF для виключення лампи.
- Регулювання яскравості: Використовуйте кнопки зі стрілочками вгору/вниз.
- Вибір кольору: Натисніть на кнопку відповідного кольору.
- Режими зміни кольорів:
- FLASH: Зміна кольорів по порядку.
- STROBE: Зміна кольорів в випадковому порядку.
- FADE: Кольори змінюються з ефектом затухання.
- SMOOTH: Плавна зміна кольорів.
Унікальна особливість: Якщо вам сподобалося кілька дизайнів 3D нічників і ви не знаєте, який вибрати, або вашій дитині сподобався інший мультяшний герой, або ви змінили інтер'єр у вашому приміщенні – вам не обов'язково купувати новий нічник. Унікальною особливістю 3D нічників є те, що зображення в них знімні. У нашому магазині представлений великий асортимент змінних пластин. Достатньо замовити у нас додаткове зображення – і у вас новий 3D нічник!
Характеристики:
- Колір світла: 16 кольорів освітлення
- Матеріал: акрил, пластик
- Розмір: 23x13 см
- Потужність: 5 Вт
- Комплектація: подарункова упаковка, корпус, акрилова пластина (ЗБІЛЬШЕНЕ ЗОБРАЖЕННЯ), пульт ДУ, USB-кабель 1.5 м, мережевий адаптер, батарейки (3ААА), інструкція українською мовою
- Гарантія: 12 місяців
- Ресурс лампи: до 50 000 годин роботи
Додаткові переваги:
- Матеріали не містять шкідливих речовин!
- Лампа не нагрівається!
- Безпечно для дітей!
Вся продукція торгової марки 3DTOYSLAMP пройшла ретельну перевірку на якість. Замовляйте 3D нічник "Пёс Патрон 3" та насолоджуйтесь казковим світлом у вашому домі!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 3DTOYSLAMP |
| Страна производитель | Китай |
| Материал каркаса | пластик |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип | Ночник |
| Напряжение сети | 220~240 В, 5 В |
| Цвет | Разные цвета |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Состояние | Новое |
| Цвет арматуры (основания) | Прозрачный, Черный |
| Тип крепления | На поверхность |
| Тип выключателя | Сенсорный выключатель на корпусе |
| Источник питания | Батарейка |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 230 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Выключатель | сенсорный , на корпусе |
| Гарантийный срок | 12 |
| Гарантия | 6 месяцев |
| Длина сетевого шнура | 1.5 |
| Дополнительные характеристики | 7 цветов свечения ( тёплый белый, зелёный, синий, красный, фиолетовый, голубой, желтый) |
| Комплектация | корпус, акриловая пластина, шнур USB -1.5 м , сетевой адаптер, инструкция на русском языке |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мощность | 5 |
| Мощность лампы | 5 |
| Питание | От сети, компьютера, Power Bank, прикуривателя в автомобиле, 3хААА (3 микропальчиковые батарейки) |
| Потребление | 0.5 Вт/ч |
| Размер | 190х230х87 мм |
| Страна производитель товара | Китай |
| Тип источника света | светодиодные (LED) |
- Цена: 858 ₴





