
Светильник светодиодный димируемый 3000-6000K 50Вт с пультом Biom SMART SML-R11, круглый
1 707,80 ₴
- В наличии
- Код: Б 21286.
- +380 (50) 974-58-48Vodafone
Даний світлодіодний смарт-світильник розсіяного світла має білий колір та круглу форму. Потужність виробу становить 50 Вт, що еквівалентно 450 Вт при перерахунку на лампу розжарювання.
Світильник випромінює світловий потік у 3800 лм, забезпечуючи кут розльоту променів до 170° і світловіддачу 76 лм/Вт.
Відтінок світіння може коливатися від 3000 К (тепле) до 6000 К (холодне), індекс кольорової передачі – 80 одиниць.
Напруга живлення – 175-265 В. Арматура виробу виготовлена з металу, плафон – з полікарбонату. Клас захисту – IP20.
У комплекті зі світильником поставляється пульт керування. Також у даної моделі передбачено можливість димування.
Характеристики
| Название | Светильник светодиодный Biom SMART SML-R11-50/2 3000-6000K 50Вт с д/у |
|---|---|
| Мощность | 50 W |
| Форма светильника | Круглые |
| Температура света | 3000-6000 K |
| Цвет свечения | Холодный-Нейтральный-Теплый |
| Эквивалентная мощность | 450 W |
| Рабочее напряжение | 175-265 V |
| Световой поток | 3800 Lm |
| Световая отдача | 80 Lm/W |
| Индекс цветопередачи, Ra | 80 |
| Тип рассеивателя | Матовый (Frosted) |
| Угол свечения, ° | 170 |
| Вид монтажа | Накладные |
| Размер габаритный, мм | 380x75 |
| Материал корпуса | Металл |
| Класс защиты | IP20 |
| Тип управления | Инфракрасный (IR) |
| Гарантийный срок | 24 м |
| Пульт управления в комплекте | Да |
| Возможность диммирования | Диммируемые |
| Цвет плафона | Белый |
| Цвет арматуры | Белый |
| Материал плафона | Поликарбонат |
| Материал арматуры | Металл |
| Форма плафона | Круг |
| Способ включения | Пульт дистанционного управления |
| Тип светодиодов | SMD |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Страна производитель | Китай |
| Мощность | 50 Вт |
| Степень защиты IP | 20 |
| Материал каркаса | металл |
| Напряжение сети | 185~265 B |
| Цвет | Белый |
| Цвет свечения | Белый |
| Тип светильника | Накладной |
| Тип лампы | LED модуль |
| Материал плафона, подвесок | Поликарбонат |
| Состояние | Новое |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Тип выключателя | Настенный |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Стиль исполнения | Античный |
| Цвет плафона | Белый |
| Источник света | Светодиодный модуль SMD |
| Рабочее напряжение (В) | 175-265 |
| Датчик движения | Нет |
| Диммер | Да |
| Форма | Круглый |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Высота | 75 мм |
| Гарантийный срок | 24 |
| Диаметр | 380 |
| Еквівалентна потужність | 450 W |
| Мощность лампы | 50 |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Световая отдача | 80 Lm/W |
| Световой поток | 3800 |
| Температура світла | 3000-6000 K |
| Тип рассеивателя | Матовий (Frosted) |
| Тип управления | Інфрачервоний (IR) |
| Тип цоколя | LED-module |
- Цена: 1 707,80 ₴





