
Світлодіодний світильник BIOM ARM-3-600-50-6 50W 6500K 595x595x30
550,80 ₴
- В наличии
- Код: 00-00025502
+380 (93) 253-75-25
Life- +380 (50) 974-58-48Vodafone
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Світлодіодні світильники (Панелі) серії ARM - це доступне, надійне та ефективне рішення для освітлення офісних, виробничих, житлових, комерційних приміщень та громадських установ.
Завдяки оптимально підібраним потужностям, рівномірному освітленню та зручному монтажу, світильники дозволяють вирішувати більшість проектних завдань по освітленню.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Вид монтажа | Врізні |
| Габаритний розмір, мм | 595x595x30 |
| Еквівалентна потужність | 450 W |
| Класс защиты | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Материал арматуры | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Мощность | 50 W |
| Пульт управління в комплекті | Нет |
| Робоча напруга | AC 180-250 V |
| Световая отдача | 80 Lm/W |
| Световой поток | 4000 Lm |
| Спосіб включення | Без вимикача |
| Температура світла | 6500 K (Холодний білий) |
| Тип рассеивателя | Матовий (Frosted) |
| Тип светодиодов | SMD |
| Тип управления | - |
| Форма плафона | Квадрат |
| Форма светильника | Квадратні |
Информация для заказа
- Цена: 550,80 ₴



