
Підсилювач потужності APS-21 DС24, 10A для системи сходового підсвічування SMARTSTAIRWAY
2 950 ₴
- В наявності
- Код: APS-21 24-10 A
- +380 (50) 974-58-48Vodafone
Модуль підсилювач-інвертер призначений для посилення потужності вихідних каналів системи сходового підсвічування SMARTSTAIRWAY SS21/26.
Якщо вам не вистачає вихідної потужності системи SMARTSTAIRWAY SS21/26, яка становить 0.4А, ви можете використовувати підсилювальний блок, який дозволяє підключити світлодіодні світильники потужністю до 120 Вт (при використанні 12В обладнання) або 240 Вт (при використанні обладнання 24В) на одну сходинку .
Підсилювач має 21 вхідний канал "-", до якого підключаються виходи сходів від контролера SMARTSTAIRWAY SS21/26, та 21 вихідний канал "+", з потужністю до 10А кожен, до яких підключаються позитивні дроти світильників сходів. Негативні дроти світильників або LED стрічки підключаються до негативної клеми "Ground" джерела живлення системи.
Характеристики:
- Кількість каналів: 21
- Вихідна потужність каналу: 10А (при DC 12-24В)
- Максимальне пікове навантаження: до 23А на канал
- Робоча напруга: DC 12В-24В
- Розміри: 140 х 90 х 65 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Країна виробник | Україна |
| Колірна гамма | Білий |
| Кількість каналів | 20 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Напруга | 12 В |
| Напруга мережі | 12-24 В |
| Потужність | 240 Вт |
| Регулювання | Яскравості, Швидкості, Колірний температури світіння |
| Робоча напруга (В) | 12-24 |
| Струм | 10 А |
| Тип управління | Автоматичне |
| Розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 41 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Пульт керування | Немає |
- Ціна: 2 950 ₴



