
Блок живлення PROLUM 48V, 200W, 4,17А, Вбудований в трекову магнітну систему
2 295 ₴
- В наявності
- Код: 261002 с
+380 (93) 253-75-25
Life- +380 (50) 974-58-48Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення PROLUM 48V, 200W, 4,17А, Series "MD"
Характеристики
| Виробник | PROLUM |
|---|---|
| Тип товару | Блок живлення |
| Тип джерела живлення | Імпульсний |
| Серія | Series "MD" |
| Корпус | Вбудований в трекову магнітну систему |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Вхідна напруга | 180V-264V |
| Вихідна напруга | 48V |
| Потужність | 200W |
| Сила струму, А | 4,17А |
| Підстроювання вихідної напруги | Є (+/-10%) |
| Коефіцієнт потужності | 86% |
| Ступінь захисту | IP20 (Негерметичний) |
| Робоча температура | -20 до 40 °C |
| Сумісність комплектуючих | Захист від короткого замикання, Захист від перевантаження |
| Розміри ДхШхВ | 294×22.2×44мм |
| Країна виробника товару | Китай |
| Гарантія | 3 роки |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Країна виробник | Китай |
| Гвинтове приєднання | Так |
| Вихідна потужність | 200 Вт |
| Вихідна напруга | 48 В |
| Вихідний струм, не більше | 4.17 А |
| Дистанційне управління | Ні |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Коефіцієнт потужності | 0.86 |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальна вхідна напруга | 264 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Мінімальна вхідна напруга | 180 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Точність вимірювання +/- | 10 % |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 44 мм |
| Довжина | 294 мм |
| Ширина | 22.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 295 ₴

