
Адаптер DC12V 100W 8,5. Horoz Electric "VEGA"
476,80 ₴
- В наявності
- Код: 082-001-0100-011
+380 (93) 253-75-25
Life- +380 (50) 974-58-48Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Адаптер 100W "VEGA-100"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 57 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 12 |
| Вихідний струм, не більше | 8.5 |
| Гарантійний термін | 24 |
| Максимальна вхідна напруга | 240 |
| Мінімальна вхідна напруга | 220 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 476,80 ₴

