
Підвісний лінійний світильник "FORTUNE3-40" 40W 4000K (чорний)
2 058,80 ₴
- Немає в наявності
- Код: 019-050-0040-020
+380 (93) 253-75-25
Life- +380 (50) 974-58-48Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підвісний лінійний світильник "FORTUNE3-40" 40W 4000K (чорний)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Джерело світла | LED module |
| Напруга мережі | 220 В |
| Робоча напруга (В) | 170-260 |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | LED світильник |
| Висота | 75 мм |
| Гарантійний термін | 24 |
| Довжина | 1185 мм |
| Додатково | тросовий підвіс у комплекті |
| Потужність | 40 |
| Напруга | 220 |
| Термін служби | 70000 |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Кут розсіювання | 120 |
| Ширина | 50 мм |
| Основні | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Поликарбонат |
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для навчальних закладів |
| Пиловологозахищена кришка | Да |
| Тип лампи | Світлодіодна стрічка |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 058,80 ₴



