
Підвісний лінійний світильник "FORTUNE10-80" 80W 4000K (Белый)
3 336,40 ₴
- Немає в наявності
- Код: 019-052-0080-010
+380 (93) 253-75-25
Life- +380 (50) 974-58-48Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підвісний лінійний світильник "FORTUNE10-80" 80W 4000K (Белый)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Робоча напруга (В) | 175-265 |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 80 |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 320 W |
| Гарантійний термін | 24 |
| Світло | Світлодіодна стрічка SMD |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Максимальна колірна температура | 4000 |
| Матеріал розсіювача | Поликарбонат |
| Напруга | 220 |
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для навчальних закладів |
| Пиловологозахищена кришка | Да |
| Стрес на робочому місці | 170 - 265 V |
| Розміри (ДШХВ) | 1185 мм * 50 мм * 75 мм |
| Світловий потік | 8000 |
| Термін служби | 70000 |
| Тип лампи | Світлодіодна стрічка |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Тип світлодіодів | LED SMD |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір корпусу | Чорний |
| Температура кольору, К | 4000 K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 336,40 ₴



