
Світлодіодний лінійний світильник "HAVZA-60" 60W (120см) 6400K 052-008-0120-020
647,60 ₴
- Немає в наявності
- Код: х 052-008-0120-020
+380 (93) 253-75-25
Life- +380 (50) 974-58-48Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світлодіодний лінійний світильник "HAVZA-60" 60W (120см) 6400K 052-008-0120-020
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид виробу | LED світильник |
| Джерело світла | LED module |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220 В |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Форма | Лінійна |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 6 |
| Додатково | Закріплення у комплекті |
| Стрес на робочому місці | 165-265V |
| Розміри (ДШХВ) | 1173 мм х 40,5 мм х 72 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 647,60 ₴



