
Світильник під лампу MR-16, зі склом KAKTUS-R білий (вологозахищений IP65)
328,90 ₴
- Немає в наявності
- Код: х 015-034-0001-010
+380 (93) 253-75-25
Life- +380 (50) 974-58-48Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світильник під лампу MR-16, зі склом KAKTUS-R білий (вологозахищений IP65)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Врізний отвір | 75 мм |
| Додатково | у комплекті без патрона |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | max 50w |
| Стрес на робочому місці | 220-240V/50-60Hz |
| Розміри (ДШХВ) | 89 мм х 68 мм х 33 мм |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Колір | белий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 328,90 ₴


