
Світлодіодна стрічка 12V OEM ST 5050-60 холодна біла, негерметична, 5метрів (Ціна 3а 1 метр)
57,50 ₴/пог.м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: Б 14488
- +380 (50) 974-58-48Vodafone
Продається тільки кратно 5 метрам (котушками). Ціна вказана за 1 метр!
Світлодіодна стрічка B-LED на світлодіодах smd 5050, 60 діодів на метр.
Колір основи – білий. Вологозахист - відсутня. Колір світіння – холодний білий.
Дана стрічка належить до серії «стандарт», володіє середньою яскравістю і терміном служби до 20000 годин.
Led стрічка виконана у вигляді гнучкої друкованої плати. На зворотній стороні завдано двосторонній скотч 3M із захисним покриттям. Таким чином, стрічка може бути приклеєна практично на будь-яку поверхню.
Харчування світлодіодної стрічки здійснюється напругою 12 Вольт (постійний струм). Це забезпечує безпеку і економічність використання. Адже один метр стрічки споживає не більше 14,4 Вата.
До переваг використання led стрічки можна віднести можливість її поділу на сегменти без втрати працездатності. Таким чином, Ви можете досить точно підібрати необхідну Вам довжину, а залишок застосувати в іншому місці. Кратність різання складає 5 см см (3 світлодіода).
У стрічці встановлені трехкристальные світлодіоди smd 5050 що дозволяє отримати більшу світловіддачу, в порівнянні з стрічкою 3528. Вона випромінює рівномірне свічення, що робить її незамінною в декоративного підсвічування і освітлення торгового обладнання.
З-за відсутності вологозахисту використовувати даний тип стрічки можна лише в умовах, де низький рівень вологості і відсутня можливість утворення конденсату.
Для забезпечення хорошого тепловідводу стрічку рекомендується встановлювати на металевий профіль або поверхні з хорошою теплопровідністю. Це дозволяє забезпечити заявлений ресурс роботи і знизити інтенсивність зниження яскравості світлодіодів.
| Тип світлодіодів | SMD5050 |
| Кількість світлодіодів: | 60 шт/м |
| Робоча напруга | DC 12 V |
| Світловий потік: | 900 Lm |
| Температура світла: | 6000-6500 K |
| Колір світіння: | Холодний білий |
| Кут світіння, ° | 120 |
| Розмір: | 10х2 мм |
| Споживана потужність: | 14,4 Вт/м |
| Кратність різання: | 5 см |
| Кількість метрів в котушці: | 5 м |
| Клас захисту: | IP20 |
| Країна бренду | Китайські |
| Клас якості: | Стандарт |
| Термін служби: | 20000 год |
| Гарантійний термін: | 12 м |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Потужність | 14.4 Вт |
| Колірна температура | 6000K |
| Кількість світлодіодів | 60 шт. |
| Тип світлодіодів | SMD5050, SMD2835 |
| Напруга | 12 В |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 10х2 мм |
| Світлова віддача | 62,5 Lm/W |
| Світловий потік, Lm | 900 Lm |
| Температура світла | 6000-6500 K |
| Кут світіння, ° | 120 |
| Стан товару | Новий |
| Клас захисту | IP20 |
- Ціна: 57,50 ₴/пог.м







