
Світлодіодна стрічка 12V OEM ST 2835-60 тепла біла, негерметична, 5метрів (Ціна 3а 1 метр)
27,60 ₴/пог.м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: Б 14474
- +380 (50) 974-58-48Vodafone
Світлодіодна стрічка B-LED на світлодіодах smd 2835, 60 діодів на метр.
Продається тільки кратно 5 метрам (котушками). Ціна вказана за 1 метр!
Колір основи – білий. Вологозахист ― відсутня. Колір світіння – теплий білий.
Дана стрічка належить до серії «стандарт», володіє середньою яскравістю і терміном служби до 25000 годин.
Led стрічка виконана у вигляді гнучкої друкованої плати. На зворотній стороні завдано міцний клейовий шар 3M із захисним покриттям. Таким чином, стрічка може бути приклеєна практично на будь-яку поверхню.
Питание светодиодной ленты осуществляется напряжением 12 Вольт (постоянный ток). Это обеспечивает безопасность и экономичность использования. Ведь один метр ленты потребляет всего 4,8 Ватта.
К преимуществам использования led ленты можно отнести возможность ее разделения на сегменты без потери работоспособности. Таким образом, Вы можете достаточно точно подобрать необходимую Вам длину, а остаток использовать другом месте. Кратность резки составляет 5 сантиметров (3 светодиода).
З-за відсутності вологозахисту використовувати даний тип стрічки можна лише в умовах, де низький рівень вологості і відсутня можливість утворення конденсату.
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Кількість світлодіодів: | 60 шт/м |
| Робоча напруга | DC 12 V |
| Світловий потік: | 450 Lm |
| Температура світла: | 2800-3200 K |
| Колір світіння: | Тепле світло |
| Кут світіння, ° | 120 |
| Розмір: | 8х2 мм |
| Споживана потужність: | 4,8 Вт/м |
| Кратність різання: | 5 см |
| Кількість метрів в котушці | 5 м |
| Клас захисту: | IP20 |
| Країна бренду | Китайські |
| Клас якості: | Стандарт |
| Термін служби: | 20000 год |
| Гарантійний термін: | 12 м |
Правила безпеки:
1. Поверхня стрічки і світлодіоди на ній не повинні піддаватися механічним впливам;
2. Монтаж і підключення світлодіодної стрічки повинен виконуватися тільки кваліфікованим персоналом з дотриманням все вимог електробезпеки;
3. Дотримуйтесь полярності;
4. Небажано підключати послідовно більше 5 метрів світлодіодної стрічки. Струмопровідні доріжки на стрічці можуть не витримати навантаження. Рекомендується застосовувати паралельне підключення світлодіодної стрічки до джерела живлення;
5. Правильно підбірайте джерела живлення. При віборі джерела живлення рекомендується враховуваті запас по потужності НЕ менше 20%;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Потужність | 4.8 Вт |
| Колірна температура | 3000К |
| Кількість світлодіодів | 60 шт. |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Напруга | 12 В |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Світловий потік | 450 лм |
| Кут свічення | 120 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Світловий потік, Lm | 450 Lm |
- Ціна: 27,60 ₴/пог.м







