
Світлодіодна стрічка 12V OEM ST 2835-60 холод.біла, негерметична, 5 метрів (Ціна 3а 1 метр)
27,60 ₴/пог.м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: Б 14369
- +380 (50) 974-58-48Vodafone
Світлодіодна стрічка OEM ST на світлодіодах smd 2835, 60 діодів на метр.
Продається тільки кратно 5 метрам (котушками). Ціна вказана за 1 метр!
Матовий колір – білий. Вологозахист ― відсутня. Колір світіння – холодний білий.
Дана стрічка належить до серії «стандарт», володіє середньою яскравістю і терміном служби до 20000 годин.
Led стрічка виконана у вигляді гнучкої друкованої плати. На зворотній стороні завдано міцний клейовий шар 3M із захисним покриттям. Таким чином, стрічка може бути приклеєна практично на будь-яку поверхню.
Харчування світлодіодної стрічки здійснюється напругою 12 Вольт (постійний струм). Це забезпечує безпеку і економічність використання. Адже один метр стрічки споживає всього 4,8 Вата.
До переваг використання led стрічки можна віднести можливість її поділу на сегменти без втрати працездатності. Таким чином, Ви можете досить точно підібрати необхідну Вам довжину, а залишок використовувати іншому місці. Кратність різання складає 5 см (3 світлодіода).
З-за відсутності вологозахисту використовувати даний тип стрічки можна лише в умовах, де низький рівень вологості і відсутня можливість утворення конденсату.
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Кількість світлодіодів: | 60 шт/м |
| Робоча напруга | DC 12 V |
| Світловий потік: | 480 Lm |
| Температура світла: | 6000-6500 K |
| Колір світіння: | Холодний світ |
| Кут світіння, ° | 120 |
| Розмір: | 8х2 мм |
| Споживана потужність: | 4,8 Вт/м |
| Кратність різання: | 5 см |
| Кількість метрів в котушці: | 5 м |
| Клас захисту: | IP20 |
| Країна бренду | Китайські |
| Клас якості: | Стандарт |
| Термін служби: | 20000 ч |
| Гарантійний термін: | 12 м |
Правила безпеки:
Поверхня стрічки і світлодіоди на ній не повинні піддаватися механічним впливам;
2. Монтаж і підключення світлодіодної стрічки повинен виконуватися тільки кваліфікованим персоналом з дотриманням все вимог електробезпеки;
3. Дотримуйтесь полярності;
4. Небажано підключати послідовно більше 5 метрів світлодіодної стрічки. Струмопровідні доріжки на стрічці можуть не витримати навантаження. Рекомендується застосовувати паралельне підключення світлодіодної стрічки до джерела живлення;
5. Правильно підбірайте джерела живлення. При віборі джерела живлення рекомендується враховуваті запас по потужності НЕ менше 20%;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Потужність | 4.8 Вт |
| Кількість світлодіодів | 60 шт. |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Напруга | 12 В |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Світловий потік | 480 лм |
| Кут свічення | 120 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | 4.8 |
| Термін служби | 20000 |
| Колірна гамма | Холодний білий |
- Ціна: 27,60 ₴/пог.м





