
Світлодіодна стрічка 12V OEM ST 5630-60 холодна біла, негерметична, 5метрів (Ціна 3а 1 метр)
64,40 ₴/пог.м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: Б 14370
- +380 (50) 974-58-48Vodafone
Продається тільки кратно 5 метрам (котушками). Ціна вказана за 1 метр!
Світлодіодна стрічка B-LED на світлодіодах smd 5630, 60 діодів на метр.
Колір основи – білий. Вологозахист ― відсутня. Колір світіння – холодний білий.
Дана стрічка належить до серії «стандарт», володіє високою яскравістю (38-40 Люмен 1 світлодіод) і терміном служби до 20000 годин.
Led стрічка виконана у вигляді гнучкої друкованої плати. На зворотній стороні завдано двосторонній скотч 3M із захисним покриттям. Таким чином, стрічка може бути приклеєна практично на будь-яку поверхню.
Харчування світлодіодної стрічки здійснюється напругою 12 Вольт (постійний струм). Один метр стрічки споживає не більше 20 Ватт.
До переваг використання led стрічки можна віднести можливість її поділу на сегменти без втрати працездатності. Таким чином, Ви можете досить точно підібрати необхідну Вам довжину, а залишок застосувати в іншому місці. Кратність різання складає 5 см см (3 світлодіода).
У стрічці встановлені однокристальні світлодіоди smd 5630 що дозволяє отримати більшу світловіддачу, в порівнянні з стрічкою 5050. Вона випромінює рівномірне свічення, що надає можливість використання даного типу стрічки навіть в якості основного освітлення.
З-за відсутності вологозахисту використовувати даний тип стрічки можна лише в умовах, де низький рівень вологості і відсутня можливість утворення конденсату.
При роботі стрічка нагрівається. Для забезпечення хорошого тепловідводу її необхідно встановлювати на металевий профіль або поверхні з хорошою теплопровідністю. Це дозволяє забезпечити заявлений ресурс роботи і знизити інтенсивність зниження яскравості світлодіодів.
| Тип світлодіода: | SMD5630 |
| К-сть діодів, шт/м: | 60 |
| Колір світіння: | холодний білий |
| Температура світла: | 6000-6500 K |
| Колір плати: | білий |
| Світловий потік: | 1400 Lm |
| Споживана потужність, Вт/м: | 15 |
| Кут світіння, ° | 120 |
| Розмір: | 10х2 мм |
| Кратність різання: | 5 см |
| Кількість метрів в котушці: | 5 м |
| Клас захисту: | IP65 |
| Країна бренду | Китайські |
| Клас якості: | Стандарт |
| Термін служби: | 20000 год |
| Гарантійний термін: | 12 м |
Правила безпеки:
1. Поверхня стрічки і світлодіоди на ній не повинні зазнавати механічних впливів;
2. Монтаж і підключення світлодіодної стрічки повинен виконуватися тільки кваліфікованим персоналом з дотриманням усіх вимог електробезпеки;
3. Дотримуйтесь полярності;
4. Небажано підключати послідовно більше 5 метрів світлодіодної стрічки. Струмопровідні доріжки на стрічці можуть не витримати навантаження. Рекомендується застосовувати паралельне підключення світлодіодної стрічки до джерела живлення;
5. Правильно підбирайте джерела живлення. При виборі джерела живлення рекомендується враховувати запас по потужності не менше 20%;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Потужність | 15 Вт |
| Колірна температура | 5000K |
| Кількість світлодіодів | 60 шт. |
| Напруга | 12 В |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Кут свічення | 120 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | 12 |
| Упаковка | Пакет |
| Термін служби | 20000 |
| Колірна гамма | Холодний білий |
- Ціна: 64,40 ₴/пог.м








