
Світильник світлодіодний 36 W Нейтрального світла 5000К, круглий, накладний. Biom BYR-02
522,10 ₴
- Немає в наявності
- Код: Б 22152
+380 (93) 253-75-25
Life- +380 (50) 974-58-48Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світильник світлодіодний Biom BYR-02-36-5 36w круглий декор 5000К
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Потужність | 36 Вт |
| Світловий потік | 3240 лм |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Ступінь захисту IP | 33 |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір світіння | Білий |
| Тип світильника | Накладний |
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип вимикача | Настінний |
| Колір плафона | Білий |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Робоча напруга (В) | 175-265 |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 230 см |
| Висота | 35 см |
| Ширина | 230 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Еквівалентна потужність | 324 W |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Тип цоколя | LED-module |
| Кут розсіювання | 120.0 |
| Основні | |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Светоотдача | 90 лм/Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 522,10 ₴


