
Підвісний лінійний світильник "INNOVА5-40" 40W 4000K (чорна)
2 312,90 ₴
- В наявності
- Код: х 019-034-0040-020
+380 (93) 253-75-25
Life- +380 (50) 974-58-48Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвісний лінійний світильник "INNOVА5-40" 40W 4000K (чорна)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Потужність | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220 В |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | тросовий підвіс у комплекті |
| Стрес на робочому місці | 170 - 265 V |
| Розміри (ДШХВ) | 1185 мм * 30 мм * 75 мм |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | LED SMD |
| Кут розсіювання | 120 |
| Температура кольору, К | 4000 K |
| Основні | |
| Матеріал корпусу | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 312,90 ₴



