
Лампочка світлодіодна T8/G13 9W 6400K (холодний білий). 60см. Horoz Electric "IMPROVED LED TUBE PRO"
122,40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: х 002-003-0009-010.
+380 (93) 253-75-25
Life- +380 (50) 974-58-48Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Лампа світлодіодна IMPROVED "LED TUBE PRO - 60" 9W 60cm T8 6400К
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Потужність | 9 W |
| Аналог лампи розжарювання | 72 W |
| Тип цоколя | G 13 |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Світловий потік | 900 lm |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Кут розсіювання | 195° |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Колір | Білий |
| Термін експлуатації | 25 000 г. |
| Розміри (ДхШхВ) | 600 мм* 26мм |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість контактних штирів цоколя | 4 шт. |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Мінімальна робоча напруга | 220 В |
| Потужність | 9 Вт |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Штир |
| Кут свічення | 195 град. |
| Форма лампочки | Лінійна |
| Колір світлодіода | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Цоколь | G13 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 72 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр трубки | 26 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 900 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 122,40 ₴


