
Лампочка світлодіоднаT8/G13 150см 24W 6400К (білий холодний) скло. Horoz Electric "LED TUBE"
265,30 ₴
- Немає в наявності
- Код: х 002-001-0024-0131.
+380 (93) 253-75-25
Life- +380 (50) 974-58-48Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Лампа Діодна "LED TUBE - 150" 24W 150 см T8 6400К
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Потужність | 24 W |
| Аналог лампи розжарювання | 216 W |
| Тип цоколя | G 13 |
| Робоча напруга | 175 - 250 V |
| Світловий потік | 2400 lm |
| Колірна температура, К | 6400К |
| Кут розсіювання | 195° |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Колір | Білий |
| Термін експлуатації | 25 000 годин |
| Розміри (ДхШхВ) | 1500мм * 26мм |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Потужність | 24 Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Штир |
| Форма лампочки | Лінійна |
| Колір світлодіода | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Цоколь | G13 |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр трубки | 26 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 2400 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна робоча напруга | 250 |
| Термін служби ламп | 25000 |
| Кут свічення | 195 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 216 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 265,30 ₴


