
Світлодіодна стрічка 12V OEM ST 2835-240 тепла біла, негерметична, 5метрів (Ціна 3а 1 метр)
135,70 ₴/пог.м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: Б 14487
- +380 (50) 974-58-48Vodafone
Світлодіодна стрічка B-LED на світлодіодах smd 2835, 240 діодів на метр.
Продається тільки кратно 5 метрам (котушками). Ціна вказана за 1 метр!
Колір основи – білий. Вологозахист ― відсутня. Колір світіння –теплий білий.
Дана стрічка належить до серії «стандарт», володіє середньою яскравістю і терміном служби до 20000 годин.
Led стрічка виконана у вигляді гнучкої друкованої плати. На зворотній стороні завдано міцний клейовий шар 3M із захисним покриттям. Таким чином, стрічка може бути приклеєна практично на будь-яку поверхню.
Харчування світлодіодної стрічки здійснюється напругою 12 Вольт (постійний струм). Це забезпечує безпеку і економічність використання. Адже один метр стрічки споживає всього 20 Вт.
До переваг використання led стрічки можна віднести можливість її поділу на сегменти без втрати працездатності. Таким чином, Ви можете досить точно підібрати необхідну Вам довжину, а залишок використовувати іншому місці. Кратність різання складає 5 см (3 світлодіода).
З-за відсутності вологозахисту використовувати даний тип стрічки можна лише в умовах, де низький рівень вологості і відсутня можливість утворення конденсату.
ТХ Led стрічки:
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Кількість світлодіодів: | 240 шт/м |
| Робоча напруга | DC 12 V |
| Світловий потік: | 2300 Lm |
| Температура світла: | 2800-3200 K |
| Колір світіння: | Тепле світло |
| Кут світіння, ° | 120 |
| Розмір: | 10х2 мм |
| Споживана потужність: | 20 Вт/м |
| Кратність різання: | 2,5 см |
| Кількість метрів в котушці: | 5 м |
| Клас захисту: | IP20 |
| Країна бренду | Китайські |
| Клас якості: | Стандартні |
| Термін служби: | 20000 год |
| Гарантійний термін: | 12 м |
Правила безпеки:
1. Поверхня стрічки і світлодіоди на ній не повинні зазнавати механічних впливів;
2. Монтаж і підключення світлодіодної стрічки повинен виконуватися тільки кваліфікованим персоналом з дотриманням усіх вимог електробезпеки;
3. Дотримуйтесь полярності;
4. Небажано підключати послідовно більше 5 метрів світлодіодної стрічки. Струмопровідні доріжки на стрічці можуть не витримати навантаження. Рекомендується застосовувати паралельне підключення світлодіодної стрічки до джерела живлення;
5. Правильно підбирайте джерела живлення. При виборі джерела живлення рекомендується враховувати запас по потужності не менше 20%;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Потужність | 20 Вт |
| Колірна температура | 3000K |
| Кількість світлодіодів | 120 шт. |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Напруга | 12 В |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Кут свічення | 120 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | 20 |
| Упаковка | Пакет |
| Термін служби | 20000 |
| Колірна гамма | Холодний білий |
- Ціна: 135,70 ₴/пог.м







