
Світлодіодна стрічка 12V OEM ST 2835-120-SCW 10000-11000K, негерметична, 5метрів (Ціна 3а 1 метр)
46 ₴/пог.м
Мінімальне замовлення — 5 пог.м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: Б 22692
+380 (93) 253-75-25
Life- +380 (50) 974-58-48Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Продається тільки кратно 5 метрам (котушками). Ціна вказана за 1 метр!
Характеристики
| Назва | Світлодіодна стрічка OEM ST-12-2835-120-SCW-20 10000-11000K, негерметична, 1 метр |
|---|---|
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Кількість світлодіодів | 120 шт/м |
| Світловий потік, Lm | 900 Lm |
| Температура світла | 10000-11000 K |
| Робоча напруга | DC 12 V |
| Світлова віддача | 110 Lm/W |
| Кут світіння, ° | 120 |
| Розмір | 8x2 мм |
| Споживана потужність | 8,1 Вт/м |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Клас захисту | IP20 |
| Термін служби | 20000 ч |
| Виробник | OEM |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Потужність | 8.1 Вт |
| Кількість світлодіодів | 120 шт. |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Напруга | 12 В |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Кількість метрів в бабіні | 5 м |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтервал різання | 2.5 см |
| Світловий потік | 900 лм |
| Кут свічення | 120 град. |
| Ширина | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 8x2 мм |
| Світлова віддача | 110 Lm/W |
| Робоча напруга | DC 12 V |
| Температура світла | 10000-11000 K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 ₴/пог.м
- Мінімальне замовлення: 5 пог.м





