
Ліхтарик ручний KOLLER
195,80 ₴
- В наявності
- Код: 084-041-0001-010
+380 (93) 253-75-25
Life- +380 (50) 974-58-48Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ліхтарик ручний KOLLER
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряду | 6-8 рік |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 1W + 0.5W |
| Стрес на робочому місці | 220-240V/50-60Hz |
| Розміри (ДШХВ) | 36 мм х 104 мм |
| Світловий потік (лм) | 80lm |
| Термін служби | 30 000 годин |
| Тип світлодіодів | LED SMD |
| Температура кольору, К | 8000K – 12 000K |
| баттарея | 3.7V 1200Ah літієвий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 195,80 ₴



