
Светильник светодиодный OEM TL-31236-65 36Вт IP65 6000K
246,10 ₴
- В наявності
- Код: Б 21042
+380 (93) 253-75-25
Life- +380 (50) 974-58-48Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Назва | Светильник светодиодный OEM TL- 31236-65 36Вт IP65 6000K |
|---|---|
| Потужність | 36 W |
| Форма світильника | Лінійні |
| Температура світла | 6000 K |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Еквівалентна потужність | 325 W |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Світловий потік | 3240 Lm |
| Світлова віддача | 80 Lm/W |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Кут світіння, ° | 180 |
| Вид монтажу | Накладні |
| Габаритний розмір, мм | 1220х45х25 |
| Матеріал корпусу | Пластикові |
| Клас захисту | IP65 |
| Гарантійний термін | 12 м |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 36 Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 6000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Вид монтажа | Накладні |
| Габаритний розмір, мм | 1220х45х25 |
| Еквівалентна потужність | 325 W |
| Клас захисту | IP65 |
| Кут світіння, ° | 180 |
| Матеріал корпусу | Пластикові |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Світлова віддача | 80 Lm/W |
| Світловий потік | 3240 Lm |
| Температура світла | 6000 K |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Форма світильника | Лінійні |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Напруга | 220 |
| Основні | |
| Тип освітлення | Світильник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 246,10 ₴

