
Блок живлення в боксі PROLUM DC12V 240W 20A,18CH Series "CCTV" імпульсний, негерметичний IP20
1 275 ₴
- В наявності
- Код: 221011 с
+380 (93) 253-75-25
Life- +380 (50) 974-58-48Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вісімнадцятиканальний 20А блок живлення PROLUM 240W 12V (IP20,20A,18CH) в металевому корпусі із замком. Використовується в системах безпеки для забезпечення безперебійного живлення для відеокамер, охоронних датчиків та приладів, а також іншого слаботочного обладнання з живленням 12В.
Характеристики
| Виробник | PROLUM |
|---|---|
| Тип товару | Блок живлення |
| Тип джерела живлення | Імпульсний |
| Серія | Series "CCTV" |
| Корпус | Блоки живлення в металевому боксі |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Вхідна напруга | 100V-265V |
| Вихідна напруга | 12V |
| Потужність | 240W |
| Сила струму, А | 20.0А |
| Підстроювання вихідної напруги | Є (+/-10%) |
| Коефіцієнт потужності | 84% |
| Ступінь захисту | IP20 (Негерметичний) |
| Робоча температура | -20 до 40 °C |
| Сумісність комплектуючих | Захист від короткого замикання, Захист від перевантаження |
| Розміри ДхШхВ | 315x205x50 |
| Країна виробника товару | Китай |
| Гарантія | 2 роки |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Країна виробник | Китай |
| Гвинтове приєднання | Так |
| Вихідна потужність | 240 Вт |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм, не більше | 20 А |
| Дистанційне управління | Ні |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Коефіцієнт потужності | 0.84 |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальна вхідна напруга | 232 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Мінімальна вхідна напруга | 147 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 205 мм |
| Довжина | 315 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 275 ₴








