
Блок живлення DC24V 200W 8.3А. Horoz Electric "VEGA"
666,70 ₴
- В наявності
- Код: 082-003-0200-010
+380 (93) 253-75-25
Life- +380 (50) 974-58-48Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Адаптер DC 24V 200W "VEGA-200/24"
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Вихідна напруга | DC 24V |
| Вихідна потужність | 200 W |
| Вихідний струм | 8.3А |
| Робоча напруга | 176-264V/50-60Hz |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Розміри (ДхШхВ) | 46мм х 35мм х 188мм |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Гвинтове приєднання | Так |
| Вихідна потужність | 200 Вт |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Вихідний струм, не більше | 8.3 А |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна вхідна напруга | 264 В |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна вхідна напруга | 176 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стрес на робочому місці | 176-264V/50-60Hz |
| Розміри (ДШХВ) | 46 мм х 35 мм х 188 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 666,70 ₴


