
Світлодіодна стрічка 12V BIOM Professional 2835-120, хол.білий, негерметична PCB 5mm, Ціна за 1 метр,котушка
107 ₴/пог.м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: Б 21040
+380 (93) 253-75-25
Life- +380 (50) 974-58-48Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Продається лише кратно 5 метрів (котушками). Ціна вказана за 1 метр!
Характеристики
| Назва | Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-12-5-2835-120-CW, PCB 5mm, хол. білий, негерметична, 1 |
|---|---|
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Кількість світлодіодів | 120 шт/м |
| Світловий потік, Lm | 1100 Lm |
| Температура світла | 7500-8000 K |
| Робоча напруга | DC 12 V |
| Кут світіння, ° | 120 |
| Розмір | 5x2 мм |
| Споживана потужність | 9 Вт/м |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Клас захисту | IP20 |
| Термін служби | 35000 ч |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Professional |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість світлодіодів | 120 шт. |
| Потужність | 9 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 7000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 5x2 мм |
| Світловий потік, Lm | 1100 Lm |
| Температура світла | 7500-8000 K |
| Кут світіння, ° | 120 |
| Клас захисту | IP20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 107 ₴/пог.м


