
Світлодіодна стрічка OEM ST 12V 2835-120, холодна біла, негерметична (50м. Ціна за метр).
44,80 ₴/пог.м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: Б 22304
- +380 (50) 974-58-48Vodafone
!!!!!Данна позиція продається в бобіні - 50 метрів.!!!!! Ціна за метр!
Дана стрічка уособлює собою нове покоління виробів класу «Стандарт». Якщо у моделях минулої серії використовувалися світлодіоди з яскравістю 7-8 лм, то у нових вона становить 18-20 лм. Окрім того, для зручності споживачів світловий потік тепер вказується у перерахунку на 1 метр стрічки. Завдяки нововведенням у технологічному процесі та застосуванню комплектуючих високої якості, ефективний світловий потік даної моделі у 2-2,5 рази вище, аніж у попередниць.
Енергоспоживання стрічки становить 9 Вт/м, кількість діодів у одному метрі – 120 шт. Колірна температура виробу – 6000-6500К, кути світіння – 120°. Термін служби стрічки оцінюється у 20 000 годин, а виробник дає гарантію на виріб 12 місяців.
На гнучкій платі знизу присутній спеціальний захисний шар, який запобігає потраплянню вологи та фізичним ушкодженням струмоведучих частин. Крім того, у цій стрічці відстані між усіма діодами однакові, завдяки чому проміжки між сегментами візуально невиразні. Виріб кріпиться за рахунок професійного скотча 3М, шар якого у 2 рази більше, аніж у попередніх моделей та аналогів, а адгезивна здатність помітно вище. Стрічка поставляється у стильній брендовій упаковці, яка підкреслює якість виробу.
Характеристики
| Назва | Світлодіодна стрічка OEM ST-50-12-2835-120-CW-20 (50м) біла, негерметична, 1м |
|---|---|
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Кількість світлодіодів | 120 шт/м |
| Світловий потік, Lm | 915 Lm |
| Температура світла | 6000-6500 K |
| Робоча напруга | DC 12 V |
| Світлова віддача | 100 Lm/W |
| Кут світіння, ° | 120 |
| Розмір | 8х2 мм |
| Споживана потужність | 9 Вт/м |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Клас захисту | IP20 |
| Термін служби | 20000 ч |
| Виробник | OEM |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість світлодіодів | 120 шт. |
| Потужність | 9 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 8х2 мм |
| Світлова віддача | 100 Lm/W |
| Світловий потік, Lm | 915 Lm |
| Температура світла | 6000-6500 K |
| Кут світіння, ° | 120 |
| Клас захисту | IP20 |
- Ціна: 44,80 ₴/пог.м





