
Пластина гумова МБС 500*500*5 мм формова (маслобензостійка– ГОСТ 7338-90). Ціна за штуку
404 ₴/лист
- В наявності
- Код: МБС-05+
+380 (93) 253-75-25
Life- +380 (50) 974-58-48Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пластина гумова маслобензостійка формова 500*500*5 мм (МБС – ГОСТ 7338-90).
Технічна пластина маслобензостійка завтовшки 5 мм середньої твердості (60-70 по ШОРу).
Приблизна вага пластини - 1,8 кг.
Можна замовити харчову, діелектричну, вакуумну, пористу, білу або кольорову гуму, м'яку або тверду. Мінімальне замовлення нестандартної продукції 100 кг. Термін виготовлення – два тижні
Технічна пластина маслобензостійка завтовшки 5 мм середньої твердості (60-70 по ШОРу).
Гумові техпластини МБС використовуються як ущільнення та прокладки не рухомих з'єднань, настилу, захисту від тертя та багато іншого. Матеріал відмінно гасить вібрації та ударну енергію від різних впливів.
Пластина МБС використовується при створенні та ремонті всілякої техніки, пристроїв та обладнання. Призначена для застосування в умовах безпосереднього впливу різних олій та палив, що мають нафтову основу. Особливість - стійкість до дії синтетичних та мінеральних масел.
Робоче середовище Повітря приміщень, ємностей, судин; інертні гази при тиску від 0,05 до 0,4 МПа або масла та палива на нафтовій основі, бензин при тиску від 0,05 до 10,0 МПа; азот
Приблизна вага пластини - 1,8 кг.
Можна замовити харчову, діелектричну, вакуумну, пористу, білу або кольорову гуму, м'яку або тверду. Мінімальне замовлення нестандартної продукції 100 кг. Термін виготовлення – два тижні
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Завод Еластомер |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.9 кг |
| Вид пластини | Формовий |
| Довжина | 500 мм |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Марка пластини | МБС |
| Матеріал пластини | Гума |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Ступінь твердості | Середня |
| Товщина | 5 мм |
| Форма поставки матеріалу | Рулон |
| Ширина | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 404 ₴/лист




