
Блок живлення BIOM DC12 400W 33А LED-12-400
590 ₴
- В наявності
- Код: Б 23439
+380 (93) 253-75-25
Life- +380 (50) 974-58-48Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення TM BIOM серії LED були спеціально розроблені для використання зі свідлоддіодним освітленням.
Від інших серій їх відрізняють гарне співвідношення "ціна/якість", високі технічні характеристики та компакні розміри.
Блоки також обладнанні системою захисту від перевантажень, що забезпечує їх довгий термін служби.
При підборі потужності блока необхідно враховувати коефіціїнт запасу 25-30%
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна вхідна напруга | 180 В |
| Максимальна вхідна напруга | 264 В |
| Вихідний струм, не більше | 33 А |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 400 Вт |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Дистанційне управління | Ні |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Гвинтове приєднання | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 238 мм |
| Висота | 23 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Робоча напруга | AC 180-264V/50-60Hz |
| Дистанційне керування | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590 ₴


