
Світлодіодний світильник BIOM ARM-2-600-36-6 36W 6500K 595x595x30
471,50 ₴
- В наявності
- Код: Б 23465
+380 (93) 253-75-25
Life- +380 (50) 974-58-48Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодні світильники (Панелі) серії ARM - це доступне, надійне та ефективне рішення для освітлення офісних, виробничих, житлових, комерційних приміщень та громадських установ.
Завдяки оптимально підібраним потужностям, рівномірному освітленню та зручному монтажу, світильники дозволяють вирішувати більшість проектних завдань по освітленню.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір плафона | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Вид монтажа | Врізні |
| Габаритний розмір, мм | 595x595x30 |
| Еквівалентна потужність | 325 W |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Матеріал арматури | Метал |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Пульт управління в комплекті | Немає |
| Робоча напруга | AC 180-250 V |
| Світлова віддача | 80 Lm/W |
| Температура світла | 6500K (Холодний білий) |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Форма плафона | Квадрат |
| Форма світильника | Квадратні |
| Основні | |
| Матеріал корпусу | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 471,50 ₴



