Адаптер 60W VESPA-60
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Вихідна напруга | DC 12 V |
| Вихідна потужність | 60W |
| Вихідний струм | 5A |
| Робоча напруга | 176-264V/50-60Hz |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Розміри (ДхШхВ) | 150мм х 35мм х 23мм |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Вихідна потужність | 60 Вт |
| Вихідна напруга | 9 В |
| Вихідний струм, не більше | 5 А |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Дистанційне управління | Ні |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стрес на робочому місці | 176-264V/50-60Hz |
| Розміри (ДШХВ) | 150 мм х 35 мм х 23мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 389,20 ₴



