
Блок живлення-адаптер DC12V 200W 16.6A. Horoz Electric VESPA
834,10 ₴
- В наявності
- Код: 082-004-0200-010
+380 (93) 253-75-25
Life- +380 (50) 974-58-48Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Адаптер 200W VESPA-200
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Вихідна напруга | DC 12 V |
| Вихідна потужність | 200W |
| Робоча напруга | 176-264V/50-60Hz |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Розміри (ДхШхВ) | 208мм х 63мм х 25мм |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Вихідна потужність | 200 Вт |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм, не більше | 16.6 А |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Дистанційне управління | Ні |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стрес на робочому місці | 176-264V/50-60Hz |
| Розміри (ДШХВ) | 208 мм х 63 мм х 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 834,10 ₴


