
Світильник підвісний VERTEX GU10 білий
676 ₴
- В наявності
- Код: 021-024-0001-010
+380 (93) 253-75-25
Life- +380 (50) 974-58-48Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник підвісний VERTEX GU10 білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип цоколя | GU10 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | Max. 10W |
| Стрес на робочому місці | 220-240 V |
| Розміри (ДШХВ) | 120 мм х 1200 мм х 55 мм |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 676 ₴


