Трековий шинопровід Врізний PROLUM M27 - P28; Чорний \ 2М
603,90 ₴
- Немає в наявності
- Код: 781021
Трековий шинопровід Врізний PROLUM M27 - P28; Чорний \ 2МНемає в наявності
603,90 ₴
+380 (93) 253-75-25
Life- +380 (50) 974-58-48Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Комплектація шинопровода: - Конектор живлення 1шт - Заглушка 1шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Тип світильника | Врізний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина | 2М мм |
| Одиниці виміру | м |
| Категорія товару | Трековий шинопровід 220V |
| Клас якості | PRO |
| Кратність | 2 |
| Матеріал | Алюміній |
| Робоча температура | -25 до +40 ° С |
| Стрес на робочому місці | 220V |
| Розміри | 33,4x19,3 |
| Ступінь захисту | IP20 (не вологозахищений) |
| Країна виробника товару | Китай |
| Тип товару | Трековий шинопровід 220V |
| Тип шинопроводу | Врізний для натяжних стель |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 603,90 ₴

