Магнітний трековий профіль M20 для натяжної стелі під демпфер - P18 \ 2М
1 066,20 ₴
- Немає в наявності
- Код: 751065
Магнітний трековий профіль M20 для натяжної стелі під демпфер - P18 \ 2МНемає в наявності
1 066,20 ₴
+380 (93) 253-75-25
Life- +380 (50) 974-58-48Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Магнітний трековий шинопровід PROLUM™ M20; для натяжної стелі - P19;
Комплектація:
- Декоративна накладка 1шт
- Заглушки 2шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Довжина | 2М мм |
| Одиниці виміру | м |
| Категорія товару | Магнітний трековий шинопровід 48V |
| Клас якості | PRO |
| Кратність | 2 |
| Матеріал | Алюміній |
| Робоча температура | -25 до +40 ° С |
| Стрес на робочому місці | 48V |
| Розміри | 62x59 мм |
| Ступінь захисту | IP20 (не вологозахищений) |
| Країна виробника товару | Китай |
| Тип товару | Магнітний шинопровід 48V |
| Тип шинопроводу | Врізний для натяжних стель |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 066,20 ₴

